SIMONNA – Svedectvo bývalej čarodejnice, ktorá mala zmluvu s Diablom + obrátenie

RECENZIA:

HODNOTENIE ****

Rozhovor od Divokej Tvorkyne s bývalou čarodejnicou „Simonne“. Ťažké video, ale veľmi dobré a pravdivo odhaľuje bez prikrášľovania temnú realitu okultizmu a čarodejníctva.

Veľmi vhodné pre každého, kto chce lepšie porozumieť duchovnej realite a duchovnému boju, ktorý je okolo nás. Osobne sa mi páči to, že taktiež odhaľuje, aké je čarodejníctvo klamstvo, a že to vôbec nie je „cool“ ako Harry Potter a podobné hollywoodske somariny. Realitá je práve na opak …

Tiež veľmi povzbudzujúce na koniec ako si Pán Ježiš k sebe Simonne priviedol.

…a nemajte účasť na neplodných skutkoch tmy, radšej ich odhaľujte.

Ef 5,11

Minusovo hodonotím akurát kválitu obrazu a zvuku, je to vlastne lifestream cez youtube alebo zoom. Viem že cieľom je odhaliť temnú stránku čarodejníctva, ale osobne by som dával väčší dôraz na Krista a jeho záchranu, než na dielo porazeného nepriateľa.

-Martin

VIDEO „SIMONNE“:

YouTube player

POPIS K VIDEU

Skutočný príbeh Simonne, bývalej čarodejnice a satanistky, ktorá mala zmluvu s Diablom a zaoberala sa čiernou mágiou, veštením, špiritizmom (komunikácia s mŕtvymi), predpovedala budúcnosť, liečila a robila rituály pomocou Woodoo a Hoodoo a následne zažila vyše 2 ročný exorcizmus (vyháňanie démonov). Dnes je Simonne znovuzrodená kresťanka, úplne oslobodená od moci Diabla a podelí sa s nami o svoj príbeh, ktorý odhalí realitu duchovného súboja a okultné praktiky Satana v dnešných časoch.

Pred pozretim odporúčam sa modliť za duchovnu ochranu a oddeľovať sa od všetkej temnoty ktorá tam bude spominána, lebo su spominane niektoré satanove hlbiny.


Odporučaný článok k téme:

bodov ako byť vyslobodený z moci démonov
Článok: 7 bodov ako byť vyslobodený z moci démonov

Pozretia: 6,512 , Dnes: 48 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

ZDIEĽAJ SVOJU VIERU
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
ĎALŠIE ČLÁNKY
TOMÁŠ – Cesta horolezca za zmyslom života

Čas prečitánia cca 8 minút Volám sa Tomáš Fides, som ženatý s úžasnou manželkou a máme spolu 2 deti ako dar od Boha. Toto je môj príbeh,

Pozretia: 37,461 , Dnes: 43 

Prehliadané varovania – peklo

Čas prečitánia cca 5 minút Pred pár mesiacmi som bol v znova v Osvienčime. Živo mi utkvela v pamäti jedna scéna z filmu, kde istá

Pozretia: 38,520 , Dnes: 37 

Prihláste sa na odber noviniek

Žiadne spamy, iba aktuálny a zaujmavý obsah

MODLITBY ZA UZDRAVENIE Z COVIDU

(Napíšte nám meno a symptómy)

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp