PODPORA

Ak by ste chceli podporiť našu evanjelizačnú službu a tak sa stať jej súčasťou, môžete tak urobiť tromi spôsobmi:

MODLITEBNÁ PODPORA

MEDIÁLNA PODPORA

FINANČNÁ PODPORA

 A ten, ktorý zabezpečuje rozsievačovi osivo a chlieb na jedenie, 
dá a rozmnoží aj vaše osivo a dá vzrast plodom vašej spravodlivosti. 
(2Kor 9, 10)

FINANČNÁ PODPORA

Pre FIRE production o.z.

IBAN: SK86 8330 0000 0026 0222 6372
+ čoskoro účet aj cez fond v F-nadace.cz

Čísla účtu:
SK pre EURA : 26 0222 6372/8330
CZ pre KORUNY: 26 0222 6372/2010

Do poznámky prosím určite vpíšte: „DAR“,
alebo oskenujte cez QR kód cez internetovú aplikáciu.

Cez aplikáciu banky naskenujte náš QR kód.

Potreby a VÝZVY

1.Cestovné náklady

Cestovné náklady na prepravu. Víziou je služba po celom SK a ČR. Momentálne nepožadujeme od domácich úhradu cestovného. Za rok ako tím precestujeme okolo 20 000- 30 000 km kvôli službe.

2. TECHNIKA NA VIDEO

1.várka: 4000€ - z tohto máme už 80%, a to: Kamery, statív, iPhone (potreba pre soc. siete), mikrofóny. Chýba ešte napr. stabilizátor.

1. ZÁKUPENE
0%

2.várka: 5000€ - nutne nový počitač, svetlá, druhá kamera

2. ZÁKUPENE
0%

3. EVANJELIZAČNÉ MATERIÁLY

Graficky pripravujemé slovenské evanjelium podľa Jána. Rozhodli, že chceme urobiť vlastný materiál, moderný a graficky atraktívny, s väčšími písmenkami. Kde bude aj vysvetlené evanjelium, modlitba + kontakty. Neskôr sa spracuje aj do českého jazyka.

Malo by to fungovať ako VZÁCNY DARČEK pre ľudí, s ktorými sme mali rozhovory - budú nepredajné a nie masovo rozdávané. Odhadujeme, že bude mať okolo 140 strán vo formáte A6. Cena za 1000 kusov výtlačkov vychádza na cca 2000€.

Graficky pripravujemé slovenské evanjelium podľa Jána. Rozhodli, že chceme urobiť vlastný materiál, moderný a graficky atraktívny, s väčšími písmenkami. Kde bude aj vysvetlené evanjelium, modlitba + kontakty. Neskôr sa spracuje aj do českého jazyka. Malo by to fungovať ako VZÁCNY DARČEK pre ľudí, s ktorými sme mali rozhovory - budú nepredajné a nie masovo rozdávané. Odhadujeme, že bude mať okolo 140 strán vo formáte A6. Cena za 1000 kusov výtlačkov vychádza na cca 2000€.

MODLITEBNÁ PODPORA

MEDIÁLNA PODPORA

ŠPECIÁLNE POĎAKOVANIE

patrí každému, kto sa zapojil do tejto služby. Či už svojím svedectvom, obsahom, grafikou, ale obzvlášť by som chcel poďakovať tímu dievčat, ktoré verne opravujú a kontrolujú gramatiku – bez vás by tu bolo more chýb a pôsobilo by to neprofesionálne. 

Rovnako by sme chceli poďakovať každému za podporu. Slovnú, finančnú alebo modlitebnú. Za zdieľanie na sociálnych sieťach, ale aj za každú konštruktívnu spätnú väzbu. Je to pre nás veľmi vzácne.

No hlavne by sme chceli poďakovať Bohu, že dal svojho Syna za nás a zachránil nás z tmy a priviedol nás do svojho Kráľovstva, veď o ňom toto celé je. Aj za to, že nám dal tú milosť, aby sme mu týmto spôsobom mohli slúžiť. 

ĎAKUJEME.

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špecialný DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha

MODLITBY ZA UZDRAVENIE Z COVIDU

(Napíšte nám meno a symptómy)

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp