PRIHLÁS SA NA ODBER:
Vyhľadať

Kresťanské filmy

ktoré ma najviac ovplyvnili

Čo je to žena? je americký online film z roku 2022 o rodových a transrodových otázkach, ktorý predstavil konzervatívny politický komentátor Matt Walsh, ktorý zverejnil konzervatívny web The Daily Wire a režíroval ho Justin Folk. Často je popisovaný ako anti-transgender alebo transfóbny

DOKUMENT O TRANS: ČO JE TO ŽENA?

Čas prečitánia cca < 1 minúta Americký online film z roku 2022 o rodových a transrodových otázkach, ktorý predstavil konzervatívny politický komentátor. Anti-transgender, kde kladie autor otázku ČO JE TO VLASTNE ŽENA?

Pozretia: 2,567 

Film o životnom štýle kresťana: Čistý & Svätý (Todd White)

Film: Čistý & Svätý (Todd White)

Čas prečitánia cca < 1 minúta Todd White bol 22 rokov narkoman a ateista. V roku 2004 bol radikálne a zázračne oslobodený, keď naňho vystrelila zbraň a mal zomrieť, ale namiesto toho počul Boha, ako mu hovorí k srdcu: „Tú guľku som vzal za teba, teraz si pripravený žiť pre mňa?

Pozretia: 1,710 

FILM: POSLEDNÁ REFORMÁCIA - ŽIVOT

FILM: POSLEDNÁ REFORMÁCIA – ŽIVOT

Čas prečitánia cca < 1 minúta Posledná reformácia: Život“ je pokračovaním „Poslednej reformácie: Počiatok“, ktoré inšpirovalo mnoho ľudí na celom svete.

Pozretia: 1,820 

FILM: POSLEDNÁ REFORMÁCIA – ZAČIATOK

Čas prečitánia cca < 1 minúta Film o tom ako uzdravovať chorých, vyháňať démonov, krstiť ľudí a viesť ich k pokániu. Obnovovanie novozákonnej cirkvi.

Pozretia: 1,842 

Film "Martin Luther" je historickým dramatem z roku 2003, které mapuje klíčové události v životě významné postavy, která sehrála důležitou roli v náboženské reformaci v 16. století. Snímek se zaměřuje na jeho vstup do mnichovského řádu, odmítnutí prodeje odpustků a konflikty s katolickou církví, což vedlo k reformaci křesťanství.

Film o reformaci: Martin Luther 2003

Čas prečitánia cca < 1 minúta Film „Martin Luther“ je historickou drámou z roku 2003, ktorá mapuje kľúčové udalosti v živote významnej postavy, ktorá zohrala dôležitú úlohu v náboženskej reformácii v 16. storočí. Snímka sa zameriava na jeho vstup do mníchovského poriadku, odmietnutie predaja odpustkov a konflikty s katolíckou cirkvou, čo viedlo k reformácii kresťanstva.

Pozretia: 1,661 

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špeciálny DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
ebook 11 praktických rád ako osobne spoznať Boha (FIRE production) Maritn Kalivoda
LINK