FIREproduction.sk

Kresťanské filmy ktoré ma najviac ovplyvnili

POSLEDNÁ REFORMÁCIA – ZAČIATOK *****

Najnovší film, ktorý natočili ľudia z hnutia Posledná reformácia. Je o tom ako by mal vyzerať normálny kresťanský život, resp. učeník Ježiša Krista. Film je o tom ako uzdravovať  chorých, vyháňať démonov, krstiť ľudí a viesť ich k pokániu. Všetko autentické zábery, teória podložená praxou. Veľmi silné posolstvo filmu, určite ho odporúčam pozrieť. (SK titulky, alebo po novom návod, aj keby neboli vložnene automatický to preklada : AKO.kresťanské filmy

“Takto by mal vyzerať normálny život každého kresťana. “

(TITULKY sa dajú zapnúť ták, že stlačíte to KOLIESKO dole VPRAVO na videu. Potom TITULKY: a tam si vyberiete aké vám vyhovujú :),  sú tam aj SK titulky.)

1.) FINGER OF GOD / BOŽÍ PRST

Tento film som videl až posledný zo serie WANDERLUST. Je to film o zázrakoch a nadprirodzených veciach ktoré Boh dnes robí. Zo začiatku veľmi kontroverzný, ale určite ho odporúčam pozrieť až do konca a skúmať tie veci na základe Písme. Hoci je najstarší, kvalita mu nechýba  bol som ním veľmi oslovený.

Finger of God movie

2.) FURIOUS LOVE / BESNIACA LÁSKA *****

Je pokračovaním filmu Finger of God. Tento film ma asi najviac ovplyvnil z celej tejto série. Je o tom, ako je Božia láska revúca po nás, ako veľmi nás chce zachrániť a o tom, že našou najsilnejšou zbraňou je práve Božia Láska.

Kresťanské filmy - FURIOUS LOVE

3.) FATHER OF LIGHTS / OTEC SVETIEL *****

Film je o tom, že my sme svetlom pre tento svet, sme deti nášho Otca. Film obsahuje rôzne dobrodružstvá s Bohom natočené hneď z prvej ruky. Život s Bohom nie je nudný a my šírime Jeho svetlo. Film sa dá pozrieť na stránkach proroctvo.blogspot.com, po kliknutí na obrázok vás tam automaticky presmeruje, je to druhý film. Takisto odporúčam pozrieť. (SK titulky)

Kresťanské filmy - Father of lights

4.) HOLY GHOST/ Duch Svätý

Film obsahuje veľa veci ktoré sú kontroverzne ale tak to už raz s Bohom je 🙂 … Film je točený s myšlienkou že budu robiť iba to čo nás bude Duch Svätý viesť robiť, skonči to pri úžasných svedectvách ale viac vám nepoviem 🙂
(keď spustite film dole v pravo na “koliesku” sa dajú nastaviť České titulky)

5.) COMPEL BY LOVE / POHNUTÝ LÁSKOU*****

Som hotový!!! VEĽMI silný film o Božej láske. Film je biografia HEIDI BAKER, misionárky v Mozambiku. Ako tam Božia láska mení ľudské srdcia.
Baránok je HODNY!
Tento film by určite mál pozrieť každý kto čítal nejaký divný článok o jej osobe alebo službe.

POSLEDNÁ REFORMÁCIA – ŽIVOT *****

Nový film, ktorý natočili ľudia z hnutia Posledná reformácia. Je o tom ako by mal vyzerať normálny kresťanský život, resp. Tiež hovoria o dôležitosti prenasledovania a o tom že život s Bohom nie je plytký ani nudný. Vinikajúci film o skutočnom kresťanstve s Duchom Svätým.

Náboženstvo VS Boží život

( TITULKY sa dajú zapnúť ták, že stlačíte to KOLIESKO dole VPRAVO na videu. Potom TITULKY: a tam si vyberiete aké vám vyhovujú :),  sú tam aj SK titulky.)

7. DŇOVÉ DOBRODRUŽSTVO S BOHOM V BRAZÍLII ***

Akcie evanjelizácie, zázraky uzdravenia … radikalný život s Bohom.

TODD WHITE FILM ŽIVOTNÝ ŠTÝL KRESŤANA *****

(Dajú sa zapnúť SK titulky : AKO) Film o tom aká je dôležitosť naša čistota a svätosť, a ako to ovplyvňuje naš život s Bohom, ale aj evanjelizáciu. Svätosť a čistota sú neoddeliteľné od kresťanského života.

TODD WHITE FILM ŽIVOTNÝ ŠTÝL KRESŤANA

(Dajú sa zapnúť SK titulky)
Konečne tu máme aj preložený film od Todda White, úprimne veľmi ma svojim životným štýlom ovplyvnil, ako by sme my ako kresťania žiť a ovplyvňovať svet Kristovou láskou a mocou.

Chodenie v Bohu

LIFE TV – Naživo

Nová moderná kresťanská televízia na Slovensku, dá sa pozrieť aj online a archív: www.lifetv.sk 

logo-life-tv-bendo_snapseed

Ďalšie kresťanské videá môžte nájsť na tomto odkaze : http://www.jesus.707.cz/VIDEO.htm  (nevidel som všetky) alebo http://www.lifetv.sk/videa

Jesse Duplantis-Blízke stretnutie s Bohom

Svedectvo jedného kazateľa z USA o jeho stretnutiach s Bohom, ako sa obrátil a o tom ako bol v Nebi. (SK dabing)

SVEDECTVO BÝVALEHO SATANISTU JHON RAMIREZ (CZ)

Veľmi silný príbeh muža ktorý od mala bol v hĺbokom okultizme, až do momentu keď mu Ježiš ukázal peklo – kám smeruje. Vo svedectvo rozoberá, aj hĺbku satanovu a okultizmu ktorí nás obklopuje. Osobne si myslim že ľudia potrebuju vedieť, že aj toto je realita a nie len bájky … Duchovný svet je realný, a Ježiš už je víťaz.

Film Ježiš v rozprávkovej verzii:

Svedectvo (kázeň) bývalej riaditeľký potravovej klinky

Kresťanské filmy (HRANÉ)
WAR ROOM / VOJENSKÝ kabinet

Film o sile modlitby a obrátení sa späť k Bohu. (SK dabing)

fb_main

FIREPROOF / V JEDNOM OHNI / OHŇOVZDORNÝ

Film o tom, ako viera v Boha dokáže zachrániť úplne sa rozvádzajúce manželstvo. (SK dabing)

Kresťanské filmy- FIRE proof

STRÁNKA KDE SÚ DALŠIE KRESŤANSKÉ FILMY :
https://krestanfilms.webnode.cz/stahuj 

 kresťanské filmy  kresťanské filmy  kresťanské filmy  kresťanské filmy  kresťanské filmy  kresťanské filmy 

62,716 total views, 45 views today