PRIHLÁS SA NA ODBER:
Vyhľadať
AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

Janka – Ako mi Boh zmenil srdce

Moje svedectvo je o tom, ako ma Boh zachránil a zmenil mi život. Pred tým, než som sa obrátila a odovzdala svoj život Bohu, tak som bola stratená bez skutočnej radosti a lásky. Mala som problémy so správaním a cítila som sa ako v reťazi z ktorej sa neviem dostať von. Moje dni boli ako stereotyp, opakujú sa stále a stále dookola. Nemala som veľa priateľov. Mala som veľa trápení, pretože som ako malá zažila rozvod svojich rodičov na ktorých som bola naviazaná.

Pamätám si ten deň ako by bol včera. Keď sa rodičia rozviedli u ocka som nemohla bývať navždy, a tak som musela ísť bývať ku mojej mamke s ktorou som nemala dobrý vzťah. Vkuse po mne kričala a pamätám si aká bola vždy nervózna. Ku ockovi som chodila každý druhý týždeň a bolo mi za ním stále smutno. Nikdy nezabudnem na ten deň kedy som šla s ockom na jednu lúku, mala som asi 9 rokov a s ockom som povedala jednu vetu, znela asi takto: „Keby tak Boh dal aby sme bývali spolu!“. Povedali sme to s takou veľkou túžbou, aj keď sme Boha nepoznali.

Odpoveď

Janka - Ako mi Boh zmenil srdceA Boh nás aj tak vypočul, do mesiaca som bývala s ockom, pretože sa nás moja mama vzdala, nemohla sa o nás starať a dala nás ockovi. Boh sa o nás staral aj keď sme Ho nepoznali a v tom je úžasný. Keď som sa dozvedela, že idem bývať ku ockovi, bola som taká šťastná, ale zároveň som zadržovala hnev. Nedokázala som jej odpustiť. Keď som prišla bývať k ockovi a jeho priateľke, ktorú mal, cítila som taký pokoj. Jeho priateľka bola taká úžasná a dobrosrdečná, do dnes som za ňu vďačná.

Stará zviazanosť

Už keď som bývala u ocka asi rok, tak som bola stále taká vnútorne ako pred tým, len som žila v pokojnejšom prostredí. Bola som stále viac a viac zničená, dokonca som trpela nespavosťou pretože som sa v noci bála duchov. Bolo to ako poviazanie, každú noc som sa nemohla poriadne vyspať. Stalo sa mi kopu strašidelných vecí ktorými ma doslova satan strašil. Raz sa mi stala taká vec, že som v noci šla k rodičom a v tom som videla postavu medzi dverami, začala som kričať, a potom to zmizlo. Moji rodičia sa zľakli a nechápali to. A tak to bolo niekoľko rokov strachu.

Nečakané pozvanie   

Ockova priateľka, no už manželka, bola raz pozvaná na evanjelizáciu, kde sa jej dotkol Boh. Boh začal pracovať skrze ňu na mne, a tak som bola raz aj ja pozvaná na dorastový výlet, kde sa ma Boh tiež dotkol. Zažila som obrovskú lásku z Božej strany. Zrazu som sa cítila byť milovaná. Tak som plakala, že som sa nevedela zastaviť. Môj život bol pred tým hrozný, nikoho som nezaujímala, nemala som skutočných priateľov. Asi rok som mala veľa chlapcov s ktorými som trávila veľa času, a ani som ich v skutočnosti nepoznala. Nevedela som, čo znamenalo slovo ľúbiť, a aj napriek tomu som ho používala. Slovo ĽÚBIM ŤA bolo pre mňa ako slovo, bez ktorého normálny vzťah neexistuje. A tak to bolo niekoľko rokov, ale keď som sa obrátila, môj život sa zmenil, pretože som sa zamilovala do živého Boha a On mi zjavil svoju slávu a veľkú lásku.

DAROVANÁ Milosť a sloboda

Ukázal mi svoje zaopatrenie, a to, že sa nemusím báť, že Jeho som vždy zaujímala, len ja som svoj zrak neupierala naňho. Cítila som, že som voľna, že reťaze, ktoré som mala na rukách zrazu padli a ja som SLOBODNÁ. To sa prejavilo hlavne tým, že po 6 rokoch hnevu a trápenia som odpustila svojej mame. Ta úľava, keď 6 rokov sa trápite a zrazu, ako vám bolo odpustené, tak vy odpustíte niekomu, komu ste nevedeli odpustiť. Už som nemala problémy s nespavosťou a už som sa nebála po nociach. Všetko to, čím som bola poviazaná, zmizlo. Teraz už je 7 alebo 8 rokov, čo žijem so svojím ockom a jeho manželkou a 2 a pol roka s Pánom, a som šťastný človek, pretože som bola stratená a Boh ma našiel.

Boh je taký úžasný Otec. Teraz každý deň žijem s tým, že sa nemusím báť, čo bude zajtra, pretože môj život parí Jemu a aj keď padnem, vždy vďaka Nemu vstanem, pretože On to so mnou nikdy nevzdal. On je moje všetko, milujem Ho lebo ma zachránil. A teraz sa modlím a verím, že moja rodina, ocko, brat a moja vlastná mama, budú SPASENÍ. A TOTO JE POSOLSTVO PRE MOJU RODINU: MOJA RODINA BUDE SPASENÁ!!! A TO PRIJÍMAM S VIEROU, pretože Boh počuje moje modlitby a ja mu budem ďakovať do konca svojho života, a aj keď zomriem, mu budem ďakovať, lebo patrím Jemu a budem s Ním naveky, On je toho hoden. A odkaz pre tých, ktorí si myslia, že kresťania sú tí, ktorí sú dokonalí vo viere, že nikdy nespadli, že všetko je u nich také aké má byť. Poviem vám, že ja som kresťan, ktorý miluje Boha a padám, a nie vždy je u mňa všetko tak, ako by malo byť, ale Boh to so mnou nikdy neskončil, ani neskončí. V tom je úžasný. Mám vás všetkých rada a prajem vám, aby ste našli pokoj v Pánovi a našli to, čo som ja našla „POKLAD“.

Janka

VIDEO SVEDECTVO Janka – Ako mi Boh zmenil srdce:
YouTube player
Jánka je aj autorká blogu LADY FLEURI 
o vnútornej kráse ženy :


https://ladyfleuri.wordpress.com/

 

Pozretia: 8,237 , Dnes: 6 

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER môžeš TU:
AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

ZDIEĽAŤ MÔŽEŠ CEZ
OBSAH
ZDIEĽAť môžeš CEZ:

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špeciálny DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
ebook 11 praktických rád ako osobne spoznať Boha (FIRE production) Maritn Kalivoda
LINK