Boh ma vyslobodil zo závislosti na tvrdých drogách - Skutočný príbeh, Boh ma vyslobodil zo závislosti na tvrdých drogách, heroinu, marijuana. Zachranila ma viera v Ježiša Krista a teen chalange
AUTOR OBSAHU
Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

Boh ma vyslobodil zo závislosti na tvrdých drogách – Ľubor

Závislý na tvrdých drogách a liekoch som sa dostal na úplné dno. Niekoľkokrát som sa predávkoval, skončil v nemocnici a takmer zomrel! No keď som sa odovzdal Bohu, nastal zázrak! Toto je môj skutočný príbeh:

Pozri si celý príbeh na youtube a pre ďalší taký obsah daj odber:

YouTube player

Nedostatok lásky, rozvod rodičov a drogy

Vyrastal som v Bratislave s mamou a dvoma mladšími sestrami. Rodičia sa rozviedli keď som mal 10 rokov. To ma veľmi trápilo a otec mi chýbal. Chodil som do partie kamarátov, kde som sa v 15 rokoch dostal k drogám. Drogy som začal brať pre zábavu, pomáhali mi prekonať sklamanie z detstva, ale čoskoro som sa stal na nich závislý.

Zo zábavy až na úplne zúfalstvo zo závislosti na drogách

Chvíľkové potešenie sa otočilo na zúfalstvo a každodenné otroctvo. Už som nemal svoj život pod kontrolou. Každý deň začínal strachom, kde zoženiem ďalšiu dávku heroínu a ako na to zoženiem peniaze. Budil som sa s pocitom strachu a viny za veci, ktoré som urobil. Skúšal som sa dostať zo závislosti, absolvoval liečbu ale nešlo to.

Stretnutie kresťanov a prvá modlitba k Bohu

V partii bolo dievča, ktorého rodičia a známi mi hovorili o ich viere v Ježiša Krista. V tom čase som bol ateista, ale oni mali niečo, čo som ja veľmi túžil. Bola to láska, radosť a zmysel života, to čo som hľadal. V jednu noc som stál na balkóne a hľadel do neba. Pýtal som sa sám seba, či je to pravda čo mi svedčili kresťania. Naozaj existuje Boh, naozaj ma Boh miluje aj takého, aký som? A naozaj mi vie pomôcť?

Zahodil som cigaretu a povedal Bohu: „Dávam ti cigarety, dávam ti svoj život, prosím pomôž mi, už nevládzem.“ Zrazu sa niečo zmenilo v mojom srdci. Už som vedel (Boží dotyk), že Boh je, uveril som v Ježiša Krista, Božieho Syna, a bol som presvedčený, že Boh má môj život vo svojich rukách.

Úplne uzdravenie a oslobodenie od drog do nového života

Zažil som prijatie a uzdravujúcu lásku. Po tejto skúsenosti som nastúpil na liečbu do kresťanského centra Teen Challenge. Tam začala moja nová cesta s Bohom. Uveril som, že Ježiš Kristus zomrel za moje hriechy, vstal z mŕtvych a teraz žije aj vo mne. Poprosil som Ježiša Krista o odpustenie svojich hriechov a slobodu zo závislosti. Stalo sa! Boh zobral z môjho života bremeno hriechu a viny a vyslobodil ma zo závislosti. Boh ma naplnil láskou, uzdravil moje zranené srdce a dal mi nový zmysel života v Ňom. Odvtedy prešlo viac ako 20 rokov. Žijem v slobode, slúžim Bohu ako pastor a pomáham závislým cez vieru v Ježiša Krista získať slobodu. Boh mi požehnal radostný život a krásnu rodinu. 🙏✨

Ľubor Skladný

Ľubor momentálne slúži ako pastor v AC Galanta, kde sa s ním aj osobne viete stretnúť. 😊🙏
RESOCIALIZAČNÝ PROGRAM Teenchallenge Sereď viac info tu https://teenchallenge.sk/

Ak by si aj ty Boha chcel poprosiť o odpustenie hriechov, podrobný návod: CESTA K BOHU

Pozretia: 5,630 , Dnes: 45 

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER môžeš TU:
ZDIEĽAť môžeš CEZ:

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špeciálny DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
ebook 11 praktických rád ako osobne spoznať Boha (FIRE production) Maritn Kalivoda