PRIHLÁS SA NA ODBER:
Vyhľadať
AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

Mario – Neveril som v Boha, no dnes vidím!

 • Mario - Neveril som v Boha, no dnes ho zažívam. Uzdravenia

  Život a obrátenie

  Vyrástol som v rodine učiteľa, športovca, ateistu. Tiež som na kresťanstvo neveril. Študoval som telocvik-históriu a cirkevné zlyhania. Bibliu som vnímal ako manipuláciu. Duchovno som hľadal cez bojové umenia a meditácie. Henrietka v minulosti miništrovala u katolíkov, a tiež postupne stratila vieru v kresťanstvo.

  Zlom prišiel v septembri 2013, Boh si použil našu 6 ročnú dcérku Lucinku (od malička s darom viery) a prišli sme prvýkrát do zboru/cirkvi na bohoslužbu. S Henrietou sme vtedy neboli manželia, ja som bol rozvedený s dcérkami Kristínkou a Barborkou.

  Po roku v zbore sme sa s Henrietkou zasnúbili, následne v auguste 2014 mali svadbu. Mesiac na to S. Tomazschiewsky prorokoval, že si nás Boh vyvolil už v minulosti, ale upadli sme do hriechu. Teraz nás povoláva a dáva poslednú šancu. Počas proroctva sa ma dotkol Duch Svätý a 4 dni som plakal. V danom čase sme už boli na skupinke (u Samseliovcov) pokrstení v Duchu Svätom a dostal som dar jazykov.

  V novembri 2014 sme s Henrietkou, už ako manželia, mali náš vodný krst.

  Mario - Neveril som v Boha, no dnes ho zažívam. Uzdravenia
  S dcérami.
  Prvé uzdraveniA

  V roku 2015 ma Milka Plaučanová „získala“ na cestu do Jeruzalema. Pred cestou nás ešte pozvala na CampFest. Bol som tam len s Kristínkou a Barbarkou (dcérky z prvého manželstva). Deň pred CampFestom mala 12 ročná Barborka opakovane záchvat srdcovej aritmie v bazéne v Bešeňovej. V septembri 2015 ešte kardiologička, cez srdcový merač (holter) potvrdila nutnosť operácie. Na CampFeste sa za jej uzdravenie modlili v stane uzdravenia. Barborka dodnes nemala záchvat aritmie.

  Ja som odlete následne do Jeruzalema. Tam som sa viac dozvedel o uzdravení vo vykúpení. Tiež mi Milka Plaučanová poslala linky na J.G.L. Ministries, Curry Blake. Začal som to študovať spolu s Bibliou, kázať ľudom v domácnostiach, firmách, reštauráciach evanjelium a modliť sa za ich spasenie a uzdravenie.

  Boh si použil aj Erika Mateja a bol som uzdravený z chronických zápalov priedušiek trvajúcich od narodenia, keď sa za mňa modlil. Sláva Ti Pane náš. Amen.

  Neplodná porodila 

  Sláva Ti Ježiš. S Henrietkou sme sa usilovali o bábätko, ale po jej operáciách lekári povedali, že to nie je možne. Modlili sme sa, dnes zdravý Noelko má takmer 5 mesiacov. Môj priateľ s manželkou, neveriaca psychologička, tvrdila mi, že som si Ježiša len vymyslel v hlave, žiaľ potratila. Potom sme sa modlili spolu aj s našou Lucinkou za ňu. Dnes máju zdravé 2 mesačné bábätko.

  Zázraky v moje vlastnej rodine 

  1. marca, po opakovanom kázaní evanjelia sestre, som sa modlil za jej uzdravenie z ťažkých, viac ako 15 ročných migrén. Odvtedy nemala záchvat. Vďaka tomu uverila aj moja mamka (dovtedy si myslela, že som sa zbláznil). Pricestovala do Košíc a Miro Tóth ich viedol v modlitbe ku spaseniu. Ďalej študujem Písmo a Božích generálov (ich výklad Písma), R. Bonnke, Curry Blake, Bill Johnson… Chodím, kážem, modlím sa v mene Ježiš a svedectvá pribúdajú na slávu Nebeského Otca, Ježiša Krista a Ducha Svätého. Halelujah.

  Záver

  Mario - Neveril som v Boha, no dnes ho zažívam. UzdraveniaAko dodatok: podnikám 20 rokov vo finančných službách, športujem, rád hrám na gitare a spievam. Precestoval som Hong-Kong, Kubu, Keňu, Mexiko, Thajsko, Los Angeles, Las Vegas, Mauricius, Egypt, Tunisko, Turecko, Európu, ako dovolenkové bonusy za obrat vo finančných službách. Niektoré destinácie aj viac krát, 5 hviezdičkové all-inclusive hotely. Dokázal som veľa zarobiť, aj prerobiť a skončiť v exekúciách, rozvedený, chorľavý. Život v hriechu a odplata zaň. Sláva Ti Ježiš za milosť. Dnes mám 41 rokov a konečne naozaj žijem vyslobodený Ježišom. Milujem Boha, svoju ženu, deti, šírenie evanjelia a učenie ľudí to, čo už viem.

  Mario

  Záznam slova od Maria na mládeži INY ROZMER.

  YouTube player

   

  ocampfeste
  Odkaz na Campfest.sk
  curry-blake
  Vyučovania od Curry Blake
  (Poznámka Editora: odseky, zvýraznené časti tučným písmom sú robené editorom pre lepšiu prehľadnosť a čitateľnosť článku. Boli schválené autorom článku.)

Pozretia: 9,885 , Dnes: 13 

AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

ZDIEĽAŤ MÔŽEŠ CEZ
OBSAH
ZDIEĽAť môžeš CEZ:

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špeciálny DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
ebook 11 praktických rád ako osobne spoznať Boha (FIRE production) Maritn Kalivoda
LINK