PRIHLÁS SA NA ODBER:
Vyhľadať

Dokument o obrátení influencerky Lady Ziki: Cesta (2023)

Dokumentárny film – životný príbeh Zuzany Šimkaninovej, známej ako Lady Zika, ktorá niekoľko rokov aktívne tvorí obsah na sociálne siete.

Film popisuje jej ideálne detstvo, následne obdobie, kedy priorizovala tvorbu na sociálne siete, čo však vyžiadalo svoju cenu. Bola veľmi úspešná a mohlo to na prvý pohľad vyzerať, že si žije svoj sen. Opak bol však pravdou a Zika bojovala vo svojom vnútri so strachom, smútkom, samotou a prázdnotou. Snažila sa to všetko vyriešiť s rôznymi párty, alkoholom, vzťahmi, avšak to všetko boli len krátkodobé chvíľkové náplasti, ktoré jej rany nezahojili, iba skryli.

Následne nachádza zmysel života vo viere a prichádza s tým aj do mediálneho sveta, kde zažije rôzne reakcie. To ju len utvrdí v tom, že robí správnu vec – pretože našla pokoj a radosť, ktorú jej ani veľký mediálny úspech nepriniesol.
Prehrať video

Moja recenzia:

(SLOVENSKÝ DABING)

5/5

Veľmi ma potešilo, keď som videl, že aj na Česko-Slovensku vznikol takýto prvý film/dokument, ktorý prerozpráva osobný príbeh niekoho, ako sa obrátil, nechal Bohom zachrániť a premeniť a teraz o ňom káže všade.  🎬✨ Plus autentickosť obrátenia a takú čistú lásku Zuzky k Bohu a ľuďom viem potvrdiť. 🙏❤️

Verím, že to bol len začiatok takýchto filmov na našom území. Je veľa vzácnych príbehov, ktoré potrebujú byť zdokumentované pre Božiu slávu. 

Ideálny je aj pre tínedžerov a mladšiu generáciu. 👧🧑✨

Ak ste ho ešte nevideli, určite odporúčam! 😊🎥

PRIDAJ SA NA JESUS POCHOD

8.3.2024 PRAHA

Pozretia: 40 , Dnes: 1 

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špeciálny DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
ebook 11 praktických rád ako osobne spoznať Boha (FIRE production) Maritn Kalivoda
LINK