PRIHLÁS SA NA ODBER:
Vyhľadať
Skutočný život som našla až v Bohu. Šachistka a ezoterička Veronika Gažíková (Divoká tvorkyňa) našla šťastie a naplnenie v Ježišovi.
AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

Skutočný život som našla až v Bohu (od ezoteriky a šamanizmu k Ježišovi) – Veronika

Už ako malé dieťa som snívala o veľkých veciach. Túžila som po radosti “ bez príčiny“, chcela som vidieť zázraky, žiť neustále s pocitom, že som milovaná. S rastúcim vekom sa moje sny menili na racionálne zmýšľanie, keďže som veľa času trávila hraním šachu. Skutočný život

Veronika Gazikova : Skutočný život som našla až v Bohu

Trénovanie a hranie turnajov tvorilo veľkú časť môjho života. S mojim bojovým a vytrvalým duchom som dosahovala veľké úspechy, tituly i medaile na MS. Problém bol v tom, že som nebola šťastná, stále mi niečo chýbalo – to, po čom som túžila od detstva.

Duchovný hlad

Svoj duchovný hlad a smäd som sa snažila utíšiť v kostole, kde som musela chodiť s maminou. Vôbec mi to nestačilo, lebo môj život to vôbec nezmenilo, cítila som sa oddelná od lásky, od Boha.

Od svojich 13-tich som sa hlboko venovala skúmaniu duchovna, keď som chodila na rôzne kurzy, semináre, zasvätenia do reiki, kyvadla, cvičenia jógy a každotýždenné prednášky. Poznala som osobne veľa ľudí, čo hlásalo šťastný a naplnený život – no keď som prišla bližšie, nebolo to tak. Vďaka tráveniu množstva času s liečiteľom zo Srí Lanky a šamankou z Maďarska som spoznala, že každý, kto sa snaží pomáhať ľuďom, platí za to svojím zdravím, keď na seba ťahá problémy iných, a tak veľakrát z dôvodu vlastnej bezpečnosti nemôže pomôcť.

Všetko mi pripadalo márne, v srdci som sa cítila prázdna, pripadala som si stratená ako taká “chodiaca mŕtvola“.

Zemetrasenie cez Toda White

Avšak jedného dňa nastalo v mojom živote veľké zemetrasenie, keď som po prvýkrát počula evanjelium o tom, ako ma Ježiš miluje, že túži vo mne žiť. Počula som to skrze jedného kresťana cez youtube, ktorý žil v dokonalej radosti, láske a naplnenosti len kvôli tomu, že mal každodenný vzťah s žijúcim Ježišom Kristom.

Po niekoľkých hodinách počúvania o láske Ježiša Krista, ktorý zomrel na kríži kvôli mne, aby mi boli všetky hriechy odpustené a aby som bola zmierená s Bohom, som sa pevne rozhodla nasledovať Ježiša a odovzdala som svoj život Bohu. Odvtedy je všetko inak.

Prijala som od Boha dar Ducha Svätého, ktorý zobral všetky smútky, pocity samoty, nemilovanosti a nenaplnenosti. Som radostná, a preto mám omnoho viac chuti a energie žiť.

Obklopená som kresťanmi, ktorí naozaj milujú Ježiša a nasledujú ho vo všetkom, milujú a dobre robia všetkým ľuďom, ich radosť je skutočná.  Pán ma naučil zbierať bylinky a vyrábať z nich mydlá, krémy, piecť kváskové chleby.

Všetko mi zjavuje skrze jeho Slovo, ktoré je mojim duchovným pokrmom a čítam ho každý deň. Biblia je pre mňa zrkadlom, ukazuje mi, kým som ako Božie dieťa, čo mám a čo môžem robiť, doslova mi naviguje život.

Nadprirodzeny život S KRISTOM

Všetky veci, po ktorých som túžila, vďaka Ježišovi žijem. Žiadna prekážka ma nezastaví, a je jedno, či ma chce otráviť satanista alebo zmeškám vlak, s Ježišom po boku všetko zvládnem. Milujem modliť sa za cudzích ľudí na ulici, vidieť zázraky, ktoré Boh koná skrze veriach: chorí sa uzdravujú, démoni vyháňajú, počasie a denné prekážky sa poddávajú.

Život s Bohom, mojim Ockom, ktorý je non-stop na linke, milujúci a pripravený pomôcť, je to, po čom som vždy túžila. Teraz má môj život zmysel. Radujem sa a ďakujem Bohu každý deň za taký veľký dar, akým je spása v jeho Synovi.

Veronika Gažíkova (Divoká Tvorkyňa)

Viac o Veronike Gažíkovej (Divoká tvorkyňa) sa dozvietena jej WEBE:
https://www.divokatvorkyna.sk/


VERONIKE NAHRANÉ SVEDECTVO:

YouTube player

Skutočný život Skutočný živo

Pozretia: 112,405 , Dnes: 13 

AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

ZDIEĽAŤ MÔŽEŠ CEZ
OBSAH
ZDIEĽAť môžeš CEZ:

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špeciálny DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
ebook 11 praktických rád ako osobne spoznať Boha (FIRE production) Maritn Kalivoda
LINK