PRIHLÁSTE SA NA ODBER
AUTOR OBSAHU
Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

Tomáš – Ako chceš zmeniť ľudí, ak nedokážeš zmeniť sám seba ?

Ahojte, volám sa Tomáš a toto je moje svedectvo ako som spoznal Pána Ježiša Krista ako svojho osobného Spasiteľa. Do zboru Apoštolskej cirkvi sme začali chodiť ako malí chlapci s mamkou, keďže ona bola u nás spasená ako prvá. Chodili sme s bratom na besiedku, bohoslužby a boli sme pravidelnými členmi zboru. Tomáš - Ako chceš zmeniť ľudí, ak nedokážeš zmeniť sám seba ?Lenže ako malému chlapcovi mi viera veľa nehovorila, skôr to bolo pre nás niečo, čo musíme a vlastne mi to ani veľa nehovorilo.

Po niekoľkých rokoch sme sa odsťahovali do Českej republiky za lepším životom, no situácia sa vyhrotila tak, že nás mamka musela dať babke, lebo to s nami nezvládala finančne. Vtedy nastalo veľké odlúčenie od cirkvi a tým aj od Boha, pretože babka s dedom nemali vo zvyku chodiť do kostola ani do žiadneho zboru. Začali sme sa viac a viac zapletať do sveta, pohltili nás lákadlá všetkého druhu, ktorými tento svet pokúša ako sú napríklad alkohol, cigarety a striedanie partneriek.

Neskôr som si našiel priateľku a myslel som si, že je to všetko Božia vôľa, aby som si užíval život bez záväzkov. Po tejto situácií sa mi pokazili vzťahy s kamarátmi a prešlo to do tej fázy, že ako som bol do nej niekedy zamilovaný, tak som sa na ňu neskôr nedokázal pozrieť. Dôvodom bola moja žiarlivosť a vzájomná neschopnosť dbať na city toho druhého. Veľkou mierou prispeli aj moji kamaráti a môj brat, ktorý sa k nej nepekne správali a snažili sa rozbiť tento vzťah.

Bol som z toho veľmi sklamaný a cítil som sa taký bezmocný. Chcel som zmeniť seba alebo ju a nedokázal som ani jedno. V tom období môj brat prijal Pána Ježiša Krista za svojho Spasiteľa a s mamkou mi začali znovu svedčiť. Po dlhšej odmlke, keď už to vzdávali som si išiel vypiť s kamarátmi a v ten večer som z neznámeho dôvodu išiel opitý svedčiť týmto kamarátom. Moja snaha dopadla totálnym fiaskom, úplne ma vysmiali a zrušili. Keď som išiel domov, pýtal som sa Boha ako to mohol dopustiť veď som len chcel spraviť niečo správne, chcel som ich zmeniť. Premýšľal som o tom kým som nezaspal.

Ráno, hneď ako som vstal mi Pán jasne zjavil kameň úrazu. Spýtal sa ma: “Ako chceš meniť ľudské životy, ak nedokážeš zmeniť ten svoj?” Hneď v tom momente som si našiel modlitbu spasenia na internete, a keď som sa začal modliť, tak som sa rozplakal ako malý chlapec. Pán Ježíš zaplnil prázdne miesto v mojom srdci a zobral zo mňa moje bremená. Odvtedy žijem s Pánom Ježišom, nie je to vždy ľahké, ale oplatí sa, pretože On je ten, ktorý mi dáva povstať, ak padnem a On je ten, ktorý ma smeruje správnym smerom, aby som viac nerobil podobné chyby v mojom živote.

Tomáš

Pozretia: 4,813 , Dnes: 4 

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER môžeš TU:
ZDIEĽAŤ MÔŽEŠ CEZ

OBSAH

ZDIEĽAť môžeš CEZ:
MOHLO BY ŤA TIEŽ ZAUJÍMAŤ:
Karol - Ako ma našiel Pán Ježiš.
Karol: Ako ma našiel Pán Ježiš

Čas prečitánia cca 9 minút Ako ma našiel Pán Ježiš. Volám sa Karol Teslík a rád sa s vami podelím o skúsenosť môjho znovuzrodenia a

Pozretia: 83,745 , Dnes: 23 

Video svedectvo bývalého satanistu JOHN RAMIREZ
Video svedectvo bývalého satanistu JOHN RAMIREZ

Čas prečitánia cca < 1 minúta Veľmi silný príbeh muža, ktorý od mala bol hlboko zapletený do okultizmu, až do momentu, keď mu Ježiš ukázal peklo – kam to vedie. Vo svojom svedectve podrobne analyzuje aj hĺbku satanovho sveta a okultizmu, ktorý nás obklopuje. Osobne si myslím, že ľudia potrebujú vedieť, že aj toto je realita, nie len rozprávky… Duchovný svet je skutočný, a Ježiš už je víťaz.

Pozretia: 109 , Dnes: 71 

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špecialný DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
LINK