PRIHLÁS SA NA ODBER:
Vyhľadať
AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

Boh Ťa vidí inak

Rozsudzuj všetko, čo je tu napísané, na základe Biblie a rozmýšľaj nad tým.

identita
Ty si užásne Božie stvorenie

Kto z vás si myslí, že je pekný? Kto z vás to dokáže o sebe povedať? Raz sa mi stala taká vec. Bol som v izbe a ako som sa modlil, diabol mi dával myšlienky, ktoré mi hovorili: „Si škaredý, ani ľudia ťa nemajú radi kvôli tomu, o čo viac by ťa mal mať rád ten veľký majestátny Boh? Pozri sa na seba. Videl si sa niekedy v zrkadle? Pretože sa mi zdá, že nie. Byť Tebou, by som ani nešiel na ulicu.“

Ja som iba nemo stál a nevedel som na to odpovedať. V mysli som sa snažil nájsť nejaké veršíky z Biblie, aby som mu to vyvrátil, ale ani jeden som nenašiel a stále do mňa rýpal a rýpal. Uvedomil som si, že na toto nemôžem odpovedať, na toto môže odpovedať iba Duch Svätý. Nemôžem povedať, že Boh ma miluje, ak to sám On nepovie. Nemôžem povedať, že aký som nádherný, pokiaľ mi to sám Boh nepovie. Boh to povedal v Biblii, ale nevedel som si narýchlo vybaviť veršíky, ktoré to hovoria.

Keď som si toto uvedomil, zrazu som iba vnímal, ako mi hlas Ducha Svätého, ktorý prerazil hlas diabla, povedal dve slová, ktoré hovorí teraz každému z vás skrze toto, čo píšem: „Si nádherný!“ Viete čo? Ja som bol taký šťastný, tento hlas bol tak úžasný. Uvedomte si, že diabol príde iba kvôli trom veciam. Pre nič iné nepríde. Nikdy nepríde, aby vám pomohol. Vždy prichádza, aby KLAMAL, KRADOL a ZABÍJAL.

Ten hlas Ducha Svätého zaznel s tónom, ktorý vyjadroval: „Si nádherný a Tvojej kráse sa málo čo vyrovná. Aj keby si zobral horu diamantov, Ty si ju už dávno omnoho viac svojou krásou prekonal.“, vyjadroval: „Chcem byť s Tebou. Veľmi silno po Tebe túžim. Si podľa mňa dokonalý a si stvorený pre mňa.“. Prvé, čo som urobil, keď som to počul, som sa postavil pred zrkadlo a som sa obdivoval. Chcem Ti teraz z celého srdca povedať v úplnej istote: „Si nádherný!“.

Toto nie sú slová, ktoré by boli utešujúce, že to hovorím v neúprimnosti. Tieto slová hovorím, pretože to hovorí Boh a Boh to nepovedal z neúprimného srdca, ale Boh je Pravda! On nikdy neklame! A vieš, že to, čo protirečí Bohu, je veľká LOŽ. Aj keby sa zišli všetci ľudia na planéte a obklopili by Ťa, a začali by si z Teba robiť srandu ako vyzeráš, čo nosíš na sebe, aký máš nos, aké máš nohy, atď. Vieš čo? Boh Ti tak či tak hovorí, že: „Si nádherný!“, bez ohľadu na to, čo Ti hovorí celý svet a vieš čo? Boh je väčší ako celý svet. Ak Ti Boh povie, že si nádherný, tak Ti to povedala väčšina. A Tebe to Boh povedal. Boh Ti to hovorí s celým srdcom a s tým tónom, ktorý vyjadruje: „Si dokonalým pre mňa!“.

Tu nejde o to, že sa o seba nemáš starať. Máš sa o seba starať, o svoje telo, lebo je chrámom Ducha Svätého a Boh ti ho zveril, aby si sa oň staral, ale tak či tak je nádherné. Nič na Tebe nie je škaredé ani zlé. Ak vyznávaš, že si škaredý, vyznávaš aj to, že Boh je klamár a že Ťa stvoril možno preto, že sa nudil, alebo preto, že si sa mu iba nepodaril ako nepodarený obraz. Ale to je LOŽ.

Boh Ťa stvoril originálne na svoj obraz a stvoril Ťa dokonale, tak ako On chcel. Otázka čo budeš počúvať? Hlas diabla v Tvojej hlave, Čo Ti iba klame a klame za sebou, alebo sa začneš na seba pozerať podľa toho ako Ti hovorí Boží hlas? Toto nie je žiaden narcizmus! Toto je pravda, ktorú môžeš vyznať a je to oveľa lepšie ako žiť celý život v klamstvách a hlbokých zraneniach. Ak si nikdy nepočul tento Boží hlas: „Si nádherný!“, tak Ti to teraz Boh hovorí skrze toto, čo teraz čítaš.

Prestaň už konečne o sebe pochybovať, že si nedostatočný, škaredý, alebo až doslova, že si zlá napodobnenina! Lebo toto nie je pravda. Boh ťa miluje ako si ani nevieš predstaviť a ak si Jeho lásku nikdy nezažil, tak sa pozri hore a poriadne z celého srdca krič a volaj na Boha, aby Ti dal spoznať svoju mocnú lásku k Tebe. Tu nejde o to, že Ti Boh nedokáže dokázať bez toho svoju lásku. Tu ide o to, že si začal veriť rôznym klamstvám, ktoré Ťa naplnili a ktorými sa riadiš, a ani sa ich nesnažíš dať preč. Nikdy o sebe nepochybuj, že si nedostatočný, slabý, … Áno, bez Krista si nedostatočný a si aj slabý, ale ty máš Krista. Ak nie, tak ho príjmi.

A uvedom si, že Boh Ťa stvoril dokonalo na svoj obraz, presne tak, ako On chcel. Ty si podobný Jemu. Ty to musíš Bohu povedať, aby Ti to dokázal, kvôli tomu, lebo Ty si začal veriť klamstvám a tam si aj ostal, a Boh sa Ti lásku snažil dokázať, snažil sa Ti ju vyznať, ale Ty si Ho nepočúval a ani si Ho nechcel počuť, lebo si bol ponorený do klamstiev. Teraz ale, keď sa otočíš na Neho a budeš na Neho volať, aby Ti zjavil svoju lásku, On Ti ju zjaví, lebo už ho budeš môcť vnímať.

A doslova sa Ti bude zdať, že všetky tie klamstvá boli iba ako pavučina, ktorou si bol obklopený a myslel si si, že si zviazaný, že nemôžeš dýchať, ale odrazu, keď to urobíš, tak si uvedomíš, že je to iba obyčajná smiešna pavučina, ktorá sa rýchlo pretrhne, a ani sa veľmi nemusíš snažiť.

Článok: Existuje pravda?

Toto všetko učinil Boh, lebo On je Pravda, iba On! Čokoľvek ide proti Nemu je klamstvo. V tom v čom si bol Ty, boli klamstvá jedno za druhým. A klamstvo nevyženieš ničím iným iba Pravdou, takže Ježišom Kristom! Kto si myslí, že klamstvo môže dať dole niečím iným ako Ježišom Kristom, je na riadne veľkom omyle! Len PRAVDA Ťa môže skutočne oslobodiť, Ježiš Kristus vás dokáže jedine a skutočne oslobodiť.

Len svetlom môžeš vyhnať tmu. Ak si myslíš, že niečím iným môžeš vyhnať tmu, tak Ti väčšina ľudí môže ochotne povedať, že si blázon alebo, že si prišiel na nejakú novú fyzikálnu teóriu, o čom pochybujem. Môžeš si zobrať čo len chceš, aj guľomet, aj palice, aj kričať môžeš, ale tmu ani klamstvo nevyženieš. Tma pominie, len keď príde svetlo. Klamstvo pominie, len keď príde Ježiš Kristus. Ak sa chceš vidieť v pravde a vo svetle, tak musíš urobiť to, že ich prijmeš. V zmysle toho, že na Ježiša zavoláš s modlitbou a otvoreným srdcom. Tak sa musíš teraz postaviť proti klamstvám v Tvojom živote a ísť proti nim.

Už neísť s nimi po prúde, ale musíš sa rozhodnúť ísť proti prúdu, proti týmto klamstvám. Každá ryba vie plávať po prúde, aj mŕtva. Tak ostáva otázka, si mŕtvy, alebo živý? Každý človek dokáže žiť v klamstvách, ale skús ísť v Pravde. Ak si živý, tak to dokáž! Postav sa proti týmto klamstvám v Ježišovom mene a vyznaj: „Som nádherný, to vyznávam v mene Ježiša Krista!“.

Ak ti to stále nestačí, ak je to až také vážne, aby si mohol ísť proti prúdu, aby si konečne mohol spoznať tu úžasnú realitu o svojej kráse, tak sa postav pred zrkadlo, pozri sa úplne ako len môžeš na seba a na všetky tie časti Tvojho tela, ktoré sa Ti pred tým vôbec nepáčili a vyznaj z celého srdca priamo pred zrkadlom: „Som nádherný, to vyznávam v mene Ježiša Krista!“. Vyznávaj to dovtedy, dokiaľ neodíde od Teba každá pochybnosť o Tvojej veľkej kráse a porazíš tým všetky klamstvá sveta, ktoré boli dané proti Tvojmu telu.

Ak si povieš, tak toto hovorí pre iných a nie pre mňa, Pravdu nezmeníš. Tak nie mňa robíš klamárom, ale samotného Boha, ktorý Ti to priamo pre Teba, áno pre Teba, teraz to hovorí priamo Tebe: „Si nádherný!“, tak to pochop. A toto je živá Pravda, ktorú Ty nezmeníš! Tak to poriadne vyznaj, nech o tom vie úplne celý duchovný svet, všetci anjeli aj démoni a nech každý z nich vidí, že už nechceš žiť v klamstve, ale chceš žiť v mocnej pravde Ježia Krista, ktorú prijímaš v mene Ježiš.

Poddajte sa teda Bohu, ale vzoprite sa diablovi – a utečie od vás. JK 4:7

Dušan

Dušanov príbeh :

Dušan – Ježiš sa ma dotkol!

Otcov odkaz pre Jeho deti na Slovensk

YouTube player
YouTube player

Pozretia: 18,520 , Dnes: 10 

AUTOR OBSAHU
Picture of Hosť
Hosť

Tento článok je od hosťa.

ZDIEĽAŤ MÔŽEŠ CEZ
OBSAH
ZDIEĽAť môžeš CEZ:

Prihláste sa na

odber

Zašleme vám na email špeciálny DARČEK (ebook):
11 praktických rád
ako osobne spoznať Boha
ebook 11 praktických rád ako osobne spoznať Boha (FIRE production) Maritn Kalivoda
LINK